KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut 17.02.2014
- Kisapäivä 17.02.2014 / VIP 09.02.2014
- Kisapaikkana toimii Yksityistalli Hummingbird (YTHU2941) ja vastuuhenkilönä Kolibri (VRL-12569)
- Yhteen luokkaan 30 osallistujaa, 3 hevosta/luokka/osallistuja ja 2 luokkaa/hevonen. Hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
- Tulokset arvotaan arvontakoneella (lyhyt arvonta) ja ne tulevat osallistujien päälle.
- Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen. Seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia, mutta suositeltavia.
- Ponit (säkäkorkeus alle 148cm) saavat osallistua korkeintaan Vaativa B-tasoisiin luokkiin.
- Osallistumisia otetaan vasta, kun kisat löytyvät Virtuaalisen ratsastajainliiton kilpailukalenterista.
- Osallistuminen osoitteeseen ythummingbird[at]gmail.com otsikolla 'KRJ 024-028' seuraavassa muodossa:
Luokan numero
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus <br>
Luokat
Luokka 1: Helppo B (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 2: Helppo A (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 3: Vaativa B (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 4: Vaativa A (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 5: Grand Prix (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 2: Helppo A (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 3: Vaativa B (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 4: Vaativa A (30/30 osallistujaa) TT
Luokka 5: Grand Prix (30/30 osallistujaa) TT
Osallistujat/tulokset
Luokka 1: Helppo B
1. Heini H. (VRL-00595) - Poniniemen Mercury VH12-027-0324
2. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
3. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai
4. Kim (VRL-12557) - Alegre's Prosit VH13-001-0049
5. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
6. noah (VRL-00224) - Art Brass Monkey VH14-029-0038
7. yersinio (VRL-06303) - Lucio Donato VH11-033-0018
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Kastanja
9. Mila (VRL-11936) - LR's Melkoinen Salla
10. Kolibri (VRL-12569) - TAL Ashwaq bint Thaqib VH13-003-0173
11. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Ainokainen
12. noah (VRL-00224) - Sandi's Elvenking VH14-029-0044
13. vaapu. (VRL-00193) - Fiktion Welho
14. noah (VRL-00224) - Herfeiddiol Sion VH14-022-0004
15. merikissa (VRL-13337) - Inez Astrid
16. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina
17. yersinio (VRL-06303) - Armando Pic VH11-033-0017
18. Dani (VRL-03561) - Rhown Myrdd Modred VH13-026-0212
19. Kim (VRL-12557) – Vetonaula VH12-018-1256
20. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Sävelmä
21. Kim (VRL-12557) – Curly Allah VH13-053-0186
22. yersinio (VRL-06303) - Calcifer v.d. Duren VH13-040-0327
23. Dani (VRL-03561) - Mewian Tiffany
24. Mila (VRL-11936) - Zanzauthen Biu
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eveliina
26. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
27. Mila (VRL-11936) - P.O. Vikarasto
28. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Bonita VH12-027-0074
29. Heini H. (VRL-00595) - Blackburns Shiraz VH12-027-0333
30. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kermiitti
Luokka 2: Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Liinukka
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Puhuri
3. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
4. Kim (VRL-12557) – Tinkerbell VH13-035-0186
5. yersinio (VRL-06303) - Solina v.d. Duren VH13-040-0650
6. Dani (VRL-03561) - Mewian Tiffany
7. Heini H. (VRL-00595) - Riihen Shanelle VH13-027-0017
8. noah (VRL-00224) - Herfeiddiol Sion VH14-022-0004
9. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina
10. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
11. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues
12. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kermiitti
13. noah (VRL-00224) - Sandi's Scatterheart VH14-027-0013
14. Heini H. (VRL-00595) - Bedesrow Peach Blossom VH13-027-0064
15. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671
16. Mariella (VRL-02189) - Aelwen Edoras VH12-022-0071
17. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Sävelmä
18. Mariella (VRL-02189) - Nerian Blackbird VH12-027-0350
19. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210
20. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Ainokainen
21. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Whoopsy Daisy VH12-027-0041
22. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
23. Kim (VRL-12557) - Eronna VH13-022-0103
24. Kim (VRL-12557) - Taatelin Samurai VH11-018-1172
25. Mila (VRL-11936) - Narvan Savumerkki VH13-018-0859
26. Dani (VRL-03561) - Golden Dreams
27. Mila (VRL-11936) - Chinook's Whyalla
28. Kolibri (VRL-12569) - Ayar TAL
29. Mila (VRL-11936) - Ryste Den Ud
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Lumotus
Luokka 3: Vaativa B
1. Kim (VRL-12557) - Typhoon VH13-022-0047
2. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Tornadoes VH12-027-0255
3. Crystal (VRL-00628) - Keinumäen Milena
4. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
5. Kim (VRL-12557) - Leevi VH13-027-0103
6. abyss. (VRL-01372) - Queen of Hearts PB
7. abyss. (VRL-01372) - Viserion PB
8. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097
9. Mila (VRL-11936) - Dánielas Stjärna VH14-043-0010
10. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
11. abyss. (VRL-01372) - Crixus
12. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670
13. Kolibri (VRL-12569) - Sadeek al Shafira VH13-003-0086
14. Kolibri (VRL-12569) - TAL Dirayat VH13-003-0178
15. Heini H. (VRL-00595) - Starush Scylla Rain VH13-027-0102
16. Heini H. (VRL-00595) - Seakiln Sugary Lips VH12-027-0338
17. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn
18. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211
19. Mariella (VRL-02189) - Sennin Juliaana VH12-018-1365
20. Mila (VRL-11936) - Rägby's Rinaldo
21. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
22. Dani (VRL-03561) - Calembel
23. Crystal (VRL-00628) - Pirtin Misteli
24. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
25. suba (VRL-12468) - Moon Valhalla VH13-018-0526
26. Mariella (VRL-02189) - Sirkkeen Viljami VH12-018-1307
27. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel
28. Kim (VRL-12557) - Appendix Algae VH13-001-0019
29. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Vieno
30. noah (VRL-00224) - Blackwoods Erebor VH14-023-0006
Luokka 4: Vaativa A
1. Sen (VRL-08368) - Victoire GER
2. Kim (VRL-12557) - Cloud of Dream VH13-001-0018
3. suba (VRL-12468) - Moon Valhalla VH13-018-0526
4. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
5. yersinio (VRL-06303) - Miejlus v.d. Duren VH12-040-0096
6. Crystal (VRL-00628) - Tropica Mohawk
7. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel
8. Susanna (VRL-03881) - Felicity DON
9. yersinio (VRL-06303) - Bentley v.d. Duren VH12-040-0101
10. Sen (VRL-08368) - Noemi GER
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Alma
12. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Ciara
13. Riitsu (VRL-10749) - Hiprakan Kaunokainen
14. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129
15. abyss. (VRL-01372) - Mrs. Crowley PB
16. wishmaster (VRL-02889) - Wish of Chaos VH14-044-0003
17. Sen (VRL-08368) - Lagerfeld PB VH13-021-0295
18. wishmaster (VRL-02889) - She's Madonna VH13-044-0259
19. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
20. abyss. (VRL-01372) - Smoking Kills PB
21. Sarpa (VRL-11415) - Randalf Woods VH13-011-0092
22. Riitsu (VRL-10749) - Moon Armas
23. Crystal (VRL-00628) - Silverbrand Paco Mix
24. Kim (VRL-12557) - WD Ding Dong VH13-001-0044
25. abyss. (VRL-01372) - Sinnocence PB
26. Awess (VRL-13398) - Lirio de Awess VH14-033-0004
27. Riitsu (VRL-10749) - Usvatar HIP
28. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262
29. Crystal (VRL-00628) - Kocoum PB
30. yersinio (VRL-06303) - Drarothskelelde v.d. Duren VH12-040-0098
Luokka 5: Grand Prix
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen VH12-013-0046
2. suba (VRL-12468) - GL Firenze VH13-011-0071
3. Riitsu (VRL-10749) - Woutred F
4. wishmaster (VRL-02889) - Opalescent Cersei VH13-031-0659
5. Sen (VRL-08368) - Noemi GER
6. Crystal (VRL-00628) - Silverbrand Paco Mix
7. Crystal (VRL-00628) - Tropica Mohawk
8. abyss. (VRL-01372) - From Hell PB
9. Sen (VRL-08368) - Victoire GER
10. wishmaster (VRL-02889) - Devilish Rotfuchs VH14-044-0053
11. abyss. (VRL-01372) - Tartaros
12. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641
13. Awess (VRL-13398) - Lirio de Awess VH14-033-0004
14. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
15. Rim (VRL-02488) - Dakota Blues
16. Susanna (VRL-03881) - Isadora F
17. Sen (VRL-08368) - Lagerfeld PB VH13-021-0295
18. Unte (VRL-08651) - Sir Conundrum Holmes VH13-021-0402
19. Crystal (VRL-00628) - Kocoum PB
20. Rim (VRL-02488) - Aubrey
21. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander
22. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Venom
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caizaar VH13-013-0080
24. Riitsu (VRL-10749) - Black Tears
25. suba (VRL-12468) - GL Royal Chantara VH13-031-0079
26. Rim (VRL-02488) - Double Thrill
27. abyss. (VRL-01372) - Beryllstern PB
28. Riitsu (VRL-10749) - Elken Deather
29. Mariella (VRL-02189) - Carbon Armory VH13-044-0035
30. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia
1. Heini H. (VRL-00595) - Poniniemen Mercury VH12-027-0324
2. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
3. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai
4. Kim (VRL-12557) - Alegre's Prosit VH13-001-0049
5. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
6. noah (VRL-00224) - Art Brass Monkey VH14-029-0038
7. yersinio (VRL-06303) - Lucio Donato VH11-033-0018
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Kastanja
9. Mila (VRL-11936) - LR's Melkoinen Salla
10. Kolibri (VRL-12569) - TAL Ashwaq bint Thaqib VH13-003-0173
11. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Ainokainen
12. noah (VRL-00224) - Sandi's Elvenking VH14-029-0044
13. vaapu. (VRL-00193) - Fiktion Welho
14. noah (VRL-00224) - Herfeiddiol Sion VH14-022-0004
15. merikissa (VRL-13337) - Inez Astrid
16. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina
17. yersinio (VRL-06303) - Armando Pic VH11-033-0017
18. Dani (VRL-03561) - Rhown Myrdd Modred VH13-026-0212
19. Kim (VRL-12557) – Vetonaula VH12-018-1256
20. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Sävelmä
21. Kim (VRL-12557) – Curly Allah VH13-053-0186
22. yersinio (VRL-06303) - Calcifer v.d. Duren VH13-040-0327
23. Dani (VRL-03561) - Mewian Tiffany
24. Mila (VRL-11936) - Zanzauthen Biu
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Eveliina
26. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
27. Mila (VRL-11936) - P.O. Vikarasto
28. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Bonita VH12-027-0074
29. Heini H. (VRL-00595) - Blackburns Shiraz VH12-027-0333
30. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kermiitti
Luokka 2: Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Liinukka
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Puhuri
3. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
4. Kim (VRL-12557) – Tinkerbell VH13-035-0186
5. yersinio (VRL-06303) - Solina v.d. Duren VH13-040-0650
6. Dani (VRL-03561) - Mewian Tiffany
7. Heini H. (VRL-00595) - Riihen Shanelle VH13-027-0017
8. noah (VRL-00224) - Herfeiddiol Sion VH14-022-0004
9. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina
10. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
11. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues
12. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kermiitti
13. noah (VRL-00224) - Sandi's Scatterheart VH14-027-0013
14. Heini H. (VRL-00595) - Bedesrow Peach Blossom VH13-027-0064
15. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671
16. Mariella (VRL-02189) - Aelwen Edoras VH12-022-0071
17. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Sävelmä
18. Mariella (VRL-02189) - Nerian Blackbird VH12-027-0350
19. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210
20. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Ainokainen
21. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Whoopsy Daisy VH12-027-0041
22. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213
23. Kim (VRL-12557) - Eronna VH13-022-0103
24. Kim (VRL-12557) - Taatelin Samurai VH11-018-1172
25. Mila (VRL-11936) - Narvan Savumerkki VH13-018-0859
26. Dani (VRL-03561) - Golden Dreams
27. Mila (VRL-11936) - Chinook's Whyalla
28. Kolibri (VRL-12569) - Ayar TAL
29. Mila (VRL-11936) - Ryste Den Ud
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Lumotus
Luokka 3: Vaativa B
1. Kim (VRL-12557) - Typhoon VH13-022-0047
2. Heini H. (VRL-00595) - Nerian Tornadoes VH12-027-0255
3. Crystal (VRL-00628) - Keinumäen Milena
4. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
5. Kim (VRL-12557) - Leevi VH13-027-0103
6. abyss. (VRL-01372) - Queen of Hearts PB
7. abyss. (VRL-01372) - Viserion PB
8. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097
9. Mila (VRL-11936) - Dánielas Stjärna VH14-043-0010
10. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
11. abyss. (VRL-01372) - Crixus
12. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670
13. Kolibri (VRL-12569) - Sadeek al Shafira VH13-003-0086
14. Kolibri (VRL-12569) - TAL Dirayat VH13-003-0178
15. Heini H. (VRL-00595) - Starush Scylla Rain VH13-027-0102
16. Heini H. (VRL-00595) - Seakiln Sugary Lips VH12-027-0338
17. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn
18. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211
19. Mariella (VRL-02189) - Sennin Juliaana VH12-018-1365
20. Mila (VRL-11936) - Rägby's Rinaldo
21. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
22. Dani (VRL-03561) - Calembel
23. Crystal (VRL-00628) - Pirtin Misteli
24. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
25. suba (VRL-12468) - Moon Valhalla VH13-018-0526
26. Mariella (VRL-02189) - Sirkkeen Viljami VH12-018-1307
27. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel
28. Kim (VRL-12557) - Appendix Algae VH13-001-0019
29. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Vieno
30. noah (VRL-00224) - Blackwoods Erebor VH14-023-0006
Luokka 4: Vaativa A
1. Sen (VRL-08368) - Victoire GER
2. Kim (VRL-12557) - Cloud of Dream VH13-001-0018
3. suba (VRL-12468) - Moon Valhalla VH13-018-0526
4. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
5. yersinio (VRL-06303) - Miejlus v.d. Duren VH12-040-0096
6. Crystal (VRL-00628) - Tropica Mohawk
7. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel
8. Susanna (VRL-03881) - Felicity DON
9. yersinio (VRL-06303) - Bentley v.d. Duren VH12-040-0101
10. Sen (VRL-08368) - Noemi GER
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Alma
12. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Ciara
13. Riitsu (VRL-10749) - Hiprakan Kaunokainen
14. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129
15. abyss. (VRL-01372) - Mrs. Crowley PB
16. wishmaster (VRL-02889) - Wish of Chaos VH14-044-0003
17. Sen (VRL-08368) - Lagerfeld PB VH13-021-0295
18. wishmaster (VRL-02889) - She's Madonna VH13-044-0259
19. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
20. abyss. (VRL-01372) - Smoking Kills PB
21. Sarpa (VRL-11415) - Randalf Woods VH13-011-0092
22. Riitsu (VRL-10749) - Moon Armas
23. Crystal (VRL-00628) - Silverbrand Paco Mix
24. Kim (VRL-12557) - WD Ding Dong VH13-001-0044
25. abyss. (VRL-01372) - Sinnocence PB
26. Awess (VRL-13398) - Lirio de Awess VH14-033-0004
27. Riitsu (VRL-10749) - Usvatar HIP
28. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262
29. Crystal (VRL-00628) - Kocoum PB
30. yersinio (VRL-06303) - Drarothskelelde v.d. Duren VH12-040-0098
Luokka 5: Grand Prix
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen VH12-013-0046
2. suba (VRL-12468) - GL Firenze VH13-011-0071
3. Riitsu (VRL-10749) - Woutred F
4. wishmaster (VRL-02889) - Opalescent Cersei VH13-031-0659
5. Sen (VRL-08368) - Noemi GER
6. Crystal (VRL-00628) - Silverbrand Paco Mix
7. Crystal (VRL-00628) - Tropica Mohawk
8. abyss. (VRL-01372) - From Hell PB
9. Sen (VRL-08368) - Victoire GER
10. wishmaster (VRL-02889) - Devilish Rotfuchs VH14-044-0053
11. abyss. (VRL-01372) - Tartaros
12. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641
13. Awess (VRL-13398) - Lirio de Awess VH14-033-0004
14. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Adors
15. Rim (VRL-02488) - Dakota Blues
16. Susanna (VRL-03881) - Isadora F
17. Sen (VRL-08368) - Lagerfeld PB VH13-021-0295
18. Unte (VRL-08651) - Sir Conundrum Holmes VH13-021-0402
19. Crystal (VRL-00628) - Kocoum PB
20. Rim (VRL-02488) - Aubrey
21. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander
22. vaapu. (VRL-00193) - Kauniston Venom
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Caizaar VH13-013-0080
24. Riitsu (VRL-10749) - Black Tears
25. suba (VRL-12468) - GL Royal Chantara VH13-031-0079
26. Rim (VRL-02488) - Double Thrill
27. abyss. (VRL-01372) - Beryllstern PB
28. Riitsu (VRL-10749) - Elken Deather
29. Mariella (VRL-02189) - Carbon Armory VH13-044-0035
30. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia